Všeobecné obchodní podmínky pro nákup v tomto internetovém obchodě1) VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ
Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.

2) OBJEDNÁVKY
Tituly z Dřevěné cikády si můžete objednat ve virtuálním obchodě, e-mailem, případně telefonicky, nebo písemně na naší adrese. Dodáváme jen tituly v bezvadném stavu a pouze originály - v souladu se specifickými vlastnostmi obvyklými pro konkrétní titul.

3) POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY
Po objednání Vám e-mailem zašleme potvrzení objednávky a tato je do 48 hodin expedována. V případě nejasností Vás budeme neprodleně kontaktovat.

4) ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY
Každou objednávku můžete zrušit.

5) BALNÉ A POŠTOVNÉ
Objednávku zasíláme obvykle dobírkou, cena dobírky je 90 korun, lhostejno jak objemná, či cenná je záslilka Při objednávce a dodávce poštou nad 3.000,- Kč poštovné a balné neplatíte. V Brně lze uskutečnit předání osobně - po dohodě. V případě zahraniční objednávky probíhá platba přes Pay Pal. Individuálně vás budeme kontaktovat ohledně specifik poštovného cílové země.

6) DODACÍ LHŮTA
Po obdržení objednávky, bude tato expedována do 48 hodin. V případě komplikací Vás neprodleně kontaktujeme.

7) REKLAMACE A ZÁRUKA
Případné reklamace vyřídíme k vaší spokojenosti individuální dohodou s vámi a v souladu s platným právním řádem.

Záruka se nevztahuje na:
a) vady vzniklé běžným používáním
b) nesprávným použitím
c) nesprávným skladováním

zpět
Vaše IP adresa je: 3.235.77.252
Design by Fido; Web by Slavik